Office 2016 Önizleme Sürümü Çıktı. | Microsoft Teknolojileri

15

Office 2016 Önizleme Sürümü Çıktı.

Son 12 ayda işlerinizi kolaylaştırmak adına Office'i yalnızca bir masaüstü uygulaması paketinden çıkarıp daha eksiksiz, farklı platformlarda da çalışan çözüme dönüştürdük. Office'in kullanım alanını iPad ve Android tabletlere kadar genişlettik. Office'in gücünü Mac, iPhone ve tarayıcı üzerinden kullanılacağını da düşünerek çok daha geliştirdik. Hatta Office ailesine Sway ve Office Lens ile birlikte yeni uygulamalar ekledik.

Bunlar her yerde işinizi sürdürebilmeniz için tasarlandı. Ancak bu çıkış noktamızı unuttuğumuz anlamına gelmiyor. Son bir yılda her ne kadar Office'i farklı platformlarla uyumlu hale getirmeye odaklansak da Office için ana hedefimiz Windows.

Mart ayında kullanıcılara 2016'da hizmetinize sunacağımız Windows'taki Office masaüstü uygulamaları için IT Pro and Developer Önizlemeyi tanıtılmıştı. Şimdi bir sonraki adım olarak daha geniş bir kullanıcı kitlesinden geri bildirim almaya hazır. 2015 sonbaharında gelecek.olan genel kullanıma hazırlık olarak her yerden kullanabilen Office 2016 önizleme sürümü Office kullanıcılarının hizmetine sunuluyor.Office 2016 önizleme sürümünü kullananlar bir sonraki Office'in Windows masaüstünde nasıl olacağını görme fırsatı bulacaklar. Daha  da önemlisi gelecek Office'in şekillenmesinde ve geliştirilmesinde rol oynayacaklar. Office 2016 Preview sitesini ziyaret ederek önizleme proramıyla ilgili detaylı bilgi alabilir ve sizin için uygun olabileceğini görebilirsiniz...Teşekkürler.

Abdurrahman Kasım TÖKYorum Gönder 
Top